Prodej garsonky v Plzni

Vážená paní Toušová, Rádi bychom Vám touto cestou mnohokrát poděkovali za velmi dobré poradenství, vynikající  koordinaci a administraci celého obchodu. Jak na  základě doporučení, tak i na základě vlastní  zkušenosti jsme k Vám a Vašemu manželovi získali velkou důvěru. Vaše služby byly velmi profesionální a  poučné,  přesto však neztratily lidský rozměr. Velmi rádi doporučíme Vaši kancelář v okruhu našich západočeských přátel a  známých. Zůstáváme s  pozdravem vděční.
Kateřina a Tadeáš Kopečkovi

Koupě pozemku

Za rychlé vyřízení koupě pozemku Vám moc děkuji. Jste strašně moc laskava a myslím si, že takový   přístup k jednání by měl mít každý. Přeji moc pracovních úspěchů.  Miroslava Botková

Prodej penzionu v Mariánských Lázních

Využil jsem služeb realitní kanceláře Toušová, s.r.o. Byl jsem naprosto dokonale spokojen se všemi  poskytovanými službami. Ocenil jsem otevřený, plně erudovaný přístup. Přitom však nescházela  lidskost a profesní čest.  Pavel Nový 

Koupě chaty

Vážená paní Toušová, velmi Vám i Vaší RK děkuji za výbornou spolupráci. Doporučila bych Vás každému, kdo má zájem  o koupi / prodej jakékoliv nemovitosti, protože jste  z mého pohledu opravdovými profesionály.  Přeji i nadále hodně úspěchů, ještě jednou děkuji.  
Jana Tětková

Prodej činžovního domu

Zhruba před rokem jsem řešil prodej staršího činžovního domu a potřeboval jsem odbornou  pomoc realitní kanceláře. Na osobní doporučení známé osoby jsem navázal spolupráci s plzeňskou  realitní kanceláří REALITY TOUŠOVÁ s.r.o.  Jednatelka firmy, paní M. Toušová, se mé záležitosti  velmi svědomitě a zodpovědně ujala a postupně ji dovedla ke zdárnému konci. Její profesionalita, neocenitelné osobní kontakty, znalost trhu s realitami, ale i dobrá spolupráce s finančními institucemi a právní kanceláří – to byly rozhodující faktory, které zaručily úspěšný výsledek. Výběr potenciálního kupce byl proveden velmi zodpovědně a na úrovni. Jediné, co jsem musel v procesu prodeje udělat, bylo dodat paní Toušové potřebné podklady týkající se mojí nemovitosti, ona pak vyřídila veškerou administrativu včetně jednání s bankou.
Všechny dokumenty, jak pro stranu prodávajícího, tak i pro stranu kupujícího, byly vždy precizně připravené ve stanovených termínech. Po dokončení prodeje včetně protokolárního předání nemovitosti novému majiteli byla spokojenost na obou stranách. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout komplexnost služeb realitní kanceláře REALITY TOUŠOVÁ s.r.o., individuální a naprosto dokonalý odborný přístup jednatelky paní Toušové. Na základě této pozitivní zkušenosti mohu všem zájemcům o prodej či koupi nemovitosti spolupráci s paní Toušovou vřele doporučit.
Ing. Viktor E. Korbel, MBA  

Prodej chaty

Reality Toušová nám byli doporučeny od dcery a ani na chvilku jsme nelitovali. Velmi příjemné  jednání, při každém novém kroku ohledně prodeje nemovitosti jsme byli informováni a byl nám  vysvětlen další postup prodeje. Na jakýkoliv dotaz nám paní Toušová velice ochotně a mile  odpovídala. Naše nemovitost se prodala velmi rychle, až nám bylo líto, že naše spolupráce končí.
Za naší rodinu mohu doporučit. V dnešní době se již najde málo tak poctivých a příjemných lidí  jako jsou manželé Toušovi. Ještě jednou děkujeme.
Zdeňka Reinová

Prodej bytu a  pozemku

Při prodeji mých nemovitostí jsem byl s Vašimi službami nadmíru spokojen. Děkuji a doporučuji.  
Jiří Novák

Koupě chaty

S Vašimi službami jsme byli opravdu velmi spokojeni: příjemné zacházení, osobní přístup a snaha  vyjít nám vstříc. Můžeme jen doporučit a doporučujeme.
S pozdravem PhDr. Barbora Nová

Prodej nebytových prostor

Vážená paní ředitelko, chtěl bych touto cestou vyjádřit svůj dík a spokojenost s prodejem naší nemovitosti. Už od    počátku   probíhal prodej na profesionální úrovni, uzavření dohody o prodeji, následná inzerce a na závěr právní zázemí při uzavírání smluv a převádění vlastnického práva společně se zajištěním financování koupě nemovitosti plně uspokojilo mé očekávání. Průběh celé transakce mohu  hodnotit jako hladký, bezpečný a s velkou dávkou vstřícnosti. Ještě jednou přijměte můj dík a přeji Vám mnoho dalších obchodních úspěchů. S pozdravem Mgr. Alan Havlice

Koupě bytu

Při nákupu nebytových prostor jsem byl opravdu velmi spokojený. Díky paní Toušové jsem byl vždy plně v obraze, zorganizovala celý proces a získával jsem od ní cenné rady a kontakty na další odborníky v  oblastech, které s nákupem, přímo nesouvisely. Tímto ji děkuji za profesionální i velmi lidský přístup a její RK mohu jen doporučit.
Ing. Josef Bečvář

Prodej Bytu 3 + 1  Plzeň

V loňském roce jsem prodával byt 3+1 v Plzni. Na doporučení své dobré známé jsem požádal o   pomoc realitní kancelář  paní Toušové. Díky jejímu velmi ochotnému a profesionálnímu přístupu  se podařilo byt  prodat ve velmi krátké době a všechny náležitosti týkající se styku s úřady  proběhly hladce a  rychle.  Zároveň jsem potřeboval sehnat jiný byt 1+1. Při jeho výběru a shánění  mi paní Toušová  též velmi ochotně pomohla.
Díky naší výborné spolupráci se podařilo celý tento  problém vyřešit  během necelých tří měsíců. Chtěl bych takto vyjádřit své poděkování paní Toušové  za její přístup a  profesionalitu

Prodej RD ve Stupně u Rokycan

Chtěli bychom poděkovat manželům Toušovým za profesionální jednání při prodeji nemovitosti. Jsme velice spokojeni a vřele všem doporučujeme.  

Maděrovi

Koupě RD ve Stupně u Rokycan

Realitní kancelář  – REALITY TOUŠOVÁ nám poskytla kompletní servis při realizace koupě rodinného domu v roce 2017. Po celou dobu nám byla realitní kancelář velkou oporou, a to jak v přesném podání všech potřebných informací, zajištění právních služeb, tak snaze veškerou agendu vyřídit v co nejkratším čase s co největším zapojením z jejich strany.  Díky RK se nám podařilo veškerý proces realizovat bez komplikací a v krátkém časovém období. Se službami RK jsme byli velice spokojeni a můžeme její služby jen doporučit.

Bradáčovi

Koupě bytu

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za spolupráci při koupi bytu a za Váš velmi milý a profesionální přístup. Zároveň Vám i Vašim blízkým přeji vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví, štěstí a pohody. Ještě jednou moc děkuji,

Ivana Vítovcová 

Prodej bytu v Paláci Ehrlich v Plzni 

KONCEM ROKU 2020 JSME SE ROZHODLI PRODAT NÁŠ BYT V PALÁCI EHRLICH V PLZNI. NA DOPORUČENÍ JSME VYUŽILI SLUŽEB RK REALITY TOUŠOVÁ S.R.O. BYT PRODALI OKAMŽITĚ A ZA CENU, KTERÁ PŘEDČILA NAŠE PŘEDSTAVY. PERFEKTNÍ SLUŽBY A PRECIZNÍ ORGANIZACE CELÉHO OBCHODU, VYSOKÁ PROFESIONALITA S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM. TÍMTO VELMI DĚKUJEME PANÍ TOUŠOVÉ A JEJÍM KOLEGŮM A PŘEJEME JIM MNOHO DALŠÍCH SPOKOJENÝCH KLIENTŮ, JAKO JSME MY. VDĚČNÍ MANŽELÉ TEASDALE   AUSTRÁLIE U paní Toušové jsem prodával byt 2+1 , byl jsem naprosto spokojen s profesionálním přístupem a vstřícností paní Toušové . Od osobního setkání v její kanceláři ,prohlídku prodávaného bytu a veškeré práce kolem vyřízení prodeje bytu si nemohu vynachválit . Vřele doporučuji pro její vstřícnost a ochotu . Ještě jednou děkuji , Z.Sobotka  

PRODEJ BYTU

U paní Toušové jsem prodával byt 2+1 , byl jsem naprosto spokojen s profesionálním přístupem a vstřícností paní Toušové . Od osobního setkání v její kanceláři ,prohlídku prodávaného bytu a veškeré práce kolem vyřízení prodeje bytu si nemohu vynachválit . Vřele doporučuji pro její vstřícnost a ochotu . Ještě jednou děkuji . 25.10.2021 Z. Sobotka                                   [/html]