O NÁS :

      Realitní kancelář jsem otevřela v roce 2006 jako fyzická osoba.  Realitní kancelář se stala společností s ručením omezeným zápisem do obchodního rejstříku dne 20. listopadu 2012. Jedním z hlavních důvodů vzniku právnické osoby bylo rozšíření a zkvalitnění služeb pro klienty. Případně také zvýšení pocitu profesionality, bezpečí a jistoty pro klienty, který vyplývá z jednání s právnickou osobou.[/text]

Našim cílem je prodat vaši nemovitost co nejlépe k  maximální spokojenosti všech zúčastněných stran. Komplexní a profesionální servis je u nás samozřejmostí.

Každá naše zakázka je realizovaná na základě uzavření Výhradní zprostředkovatelské smlouvy. Ta je standardem u renomovaných realitních kanceláří a je zcela běžná v zahraničí. Výhradní zprostředkovatelská smlouva také garantuje dodržení všech ostatních parametrů obchodu. Logicky pak takový obchod bývá rychlejší a za lepších cenových podmínek než je tomu v případě nevýhradních zprostředkovatelských smluv.   

Máme letité zkušenosti a propracovaný systém obchodu s nemovitostmi. Samozřejmostí je pomoc s financováním pro kupce.   Při pronájmu pečlivě vybíráme vhodného nájemce. Nájemní smlouva je u nás zdarma k realizaci pronájmu. Tu pravidelně aktualizujeme dle změn a dodatků v zákoně.   Prodáváte nemovitost nebo plánujete prodej nemovitosti? Neváhejte a ozvěte se nám. Poradíme, zařídíme vše potřebné, prodáme. Ušetříme váš čas a zbavíme vás starostí.