Prodej rodinného domu v Terešově u Radnic

Prodej rodinného domu v Terešově u Radnic

Akce: MT20180706

Celková plocha pozemku: 592 m2

Zastavěná plocha a nádvoří: 313 m2

Zahrada: 732 m2

Ostatní plocha: 107 m2

ENB: G

 

Cena:  2.999.999 Kč

 

Exklusivně nabízíme na prodej krásný RD se dvěma byty, zahradou s bazénem a dvěma garážemi v obci Terešov u Radnic. Dům je situovaný na začátku obce s orientací na jihozápad. Je z poloviny podsklepený.  Celková plocha pozemku je 592 m2, z toho zastavěná plocha 313 m2, zahrada 172 m2 a ostatní plocha 107 m2. IS: Elektřina 230/380 V, voda s vlastní studny a kanalizace. Satelit Skylink, zesilovač, vše nové včetně antény a internet v místě. Plyn v obci zaveden není. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, při které byl vybudován v patře byt 2+1 s koupelnou, WC a terasou, včetně nových rozvodů energií, topení a bojleru, který zajišťuje ohřev teplé vody.  Okna byla vyměněna za pětikomorová, plastová, dům je zateplený minerální vatou, nová vodárna, včetně instalace nového čerpadla ve studni.

V přízemí domu je samostatný byt 3+KK.  Dispozice: zádveří, se vstupem do jídelny s kuchyní, s kuchyně do dvou průchozích pokojů, obývacího pokoje s krbovými kamny a do ložnice. Za obývacím pokojem se nachází koupena s WC a průchod do kuchyně. Vchody do obou bytů jsou samostatné, takže zajištují naprosté soukromí. Prakticky promyšlená dispozice v patře je řešena takto. Ze zádveří, kde je vstup do sklepa, se po schodech vejde do haly a z ní do kuchyně, s té do koupelny a WC, a dvou pokojů včetně terasy.

Topení v celém domě zajišťuje spolehlivý kotel na pevná paliva a ohřev vody dva bojlery. Součástí domu jsou dvě pěkné garáže se samostatnou prostornou dílnou, ve které je umístěný kotel. Na dvůr u domu navazuje udržovaná zahrada s bazénem, zázemím pro děti s houpačkou. Zahrada je obklopena živým plotem. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku před domem. V obci Terešov jsou OÚ, MŠ a ZŠ v Mlečicích vzdálených pouhé 2 km, knihovna, pošta, různé spolky, mimo jiné dětský spolek „ Vlaštovka“, potraviny, rodinná farma a ekofarma, řeznictví, pivovar, letní kino, fotbalové hřiště, různá řemesla a dodavatel dřeva. Nová poliklinika v Radnicích a zdravotnické zařízení ve Zbiroze. Dobrá dopravní dostupnost BUS a vlak. Dálnice D5 12 km, Radnice a Zbiroh 8 km, do Plzně, Berouna a Rakovníka stejná vzdálenost 30 km.  Tato nemovitost nabízí příjemné a klidné bydlení nebo bydlení spojené s podnikáním uprostřed čisté přírody v chráněné krajinné oblasti Křivoklát a poblíž zámku Zbiroh. Volný ihned. Doporučujeme.